Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
32 відгуків
ООО VaultTec
+380 (98) 686-62-24
+380 (93) 986-46-78
Додати відгук

Вітрогенератори

Вітрогенератори

Вітрогенератори – один з найбільш доступних видів отримання енергії без використання викопного палива. Вітер, як природне явище, що утворюється в результаті нерівномірного прогріву атмосфери Землі, нерівностей земної поверхні і природного обертання нашої планети. Тому вітер присутня абсолютно у всіх районах Землі. Першим прототипом вітрогенераторів стали вітряні млини, які перетворювали енергію вітру в механічну енергію. З винаходом електричних машин стало можливим перетворювати енергію вітру в електричну енергію.

Принцип дії вітрогенератора простий: у момент проходження вітру через турбіну відбувається обертання лопатей установки за рахунок кінетичної енергії вітру, пов'язаних механічно з валом редуктора і генератора. Генератор є тим елементом, за рахунок якого виробляється електроенергія і передається в мережу.

Автономна вітроустановка

Автономна вітрогенераторних установка – оптимальне рішення для енергозабезпечення віддалених об'єктів від традиційної мережі. За умови повної відсутності електромережі є найбільш виправданим джерелом (порівняно з бензо - і дизель-генераторами), не вимагає постійного контролю та обслуговування. Знаходить широке застосування для  енергозабезпечення приватних будинків, баз відпочинку, пансіонатів у гірській і степовій місцевості, індивідуальних споживачів (фермерів, садівників, дачників, мисливців, рибалок), а також навігаційних, метеорологічних та інших постів безперебійним живленням в польових умовах.

Автономна станція

Вітро-Сонячна (гібридна) установка

Енергія вітру і сонця можуть чудово доповнювати або взаимозаменять один одного. Так звані гібридні системи електропостачання особливо ефективні для цілорічного автономного електропостачання. Ці системи являють собою станції на базі вітрогенераторів і фотоелектричних модулів приєднаних до єдиної енергосистеми. Продуктивність фотоелектричні батареї досить висока літом і відносно низька взимку. В свою чергу, забезпечення електроенергією, виробленою за рахунок енергії вітру, в літній час є проблематичним із-за частих безвітряних днів. Тому переваги гібридної системи «вітер-сонце» стає очевидним.

Вітро-Сонячна (гібридна) установка

 

Вітроустановка з підключенням до мережі

Вітрогенератор з накопиченням електроенергії в акумуляторах може працювати і паралельно з мережею. Паралельна робота здійснюється за допомогою пристрою АВР (автоматичне введення резерву). АВР дозволяє перемкнути харчування об'єкта при відсутності вітру і повному розряді акумуляторів на електромережу або навпаки, перемикає навантаження на акумуляторні батареї при втрати живлення електромережі. Пріоритет може встановлюватися в ручну в залежності від специфіки об'єкта.

Таке рішення знаходить широке застосування на об'єктах які підвладні частих відключень електромережі, або його якість не задовольняє споживачів. Система так само може бути встановлена для збільшення встановленої потужності і для економії електроенергії.

Вітроустановка з підключенням до мережі

Мережева вітроустановка

Мережева станція — призначена для паралельної роботи з промисловою мережею 220 або 380 В/50 Гц. В качестве «безграничного» аккумулятора в этой системе является традиционная электрическая сеть. В условиях избытка вырабатываемой электроэнергии сетевой инвертор позволяет отдавать ее в сеть, а в случае отсутствия ветра использовать энергию электросети. Переключение режимов осуществляется в автоматическом режиме. Контроль выработки и потребления учитывается специальными узлами учета.

По такой схеме работают наиболее стремительно растущие станции которые позволяют продавать электроэнергию в сеть по так называемому «Зеленому тарифу».

В последнее время стало возможным объединить автономную и сетевую станцию с помощью гибридного инвертора. Преимущество таких систем в том, что помимо непосредственного питания нагрузки Мы имеем резерв в аккумуляторных батареях который может использоваться по заданным приоритетам.

Setevaja_vetroustanovkaСледует отметить, что выше указаны только некоторые схематические решения на базе ветрогенераторов. В виду большого количества факторов которые могут влиять на эффективность работы станции на каждом конкретном объекте, все случаи рассматриваются индивидуально.

Перед установкой ветрогенератора обязательно нужно оценить ветровой потенциал, по результатам которого принимать решение о целесообразности установки. Правильно рассчитанная и спроектированная система может быть только после обследования и изучения объекта специалистом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner