Кошик
526 відгуків
ООО VaultTec

Про нас

Компанія "VaultTec" пропонує системи альтернативного енергопостачання, поновлювану енергію вітру, сонця і води.

Інноваційні технології опалення, нагрівання води, економії палива на всіх типах двигунів внутрішнього згоряння, зварювальне обладнання, високовольтне обладнання, індукційні нагрівачі, котли, електротранспорт, теплові насоси, вітрогенератори. І все це-за найнижчими цінами в Україні.

Також ми можемо привезти будь зацікавив вас товар з Китаю, так як маємо багаторічний досвід і перевірених постачальників. Співвідношення ціни і якості вас приємно здивує.

Енергетичне майбутнє сьогодні

 

"VaultTec" є офіційним дистриб'ютором європейської торгової марки "ECOELECTRO".

Компанія "VaultTec" заснована в 2008 році, і надає широкий спектр послуг і товарів на території європейських країн.

Інтернет-магазин "VaultTec" просуває і розвиває на ринку України: альтернативні джерела енергопостачання, електротранспортні засоби різних категорій, товари екологічного і енергоефективного будівництва, товари для будинку і саду.

 

Наша основна мета:

 

Нашою основною метою є просування і розвиток альтернативних джерел енергопостачання, электротранспортных коштів, екологічне та енергоефективне будівництво на території України. У зв'язку з цим, наша стратегія полягає в вертикальної інтеграції даних напрямів, ланцюжки поставок за рахунок використання наших ключових компетенцій в області логістики, дистрибуції та торгівлі.

 

Наші основні цінності:

 

Целостность: Мы считаем, что наше обещание – это наш самый жизненно важный продукт - наше слово является гарантией. Отношения, имеют решающее значение для нашего успеха, и полностью зависит от поддержания высоких этических и моральных норм. Таким образом, нормы отношений были установлены как с индивидуальными, так и с корпоративными клиентами для получения уважения и доверия.

 

Ориентация на клиента: мы стремимся понять и развить отношения с клиентами, прогнозировать и удовлетворять основные потребности на основе постоянного предоставления лучших товаров, это гарант нашего процветания.

 

Інновації: Ми не боїмося невдач, так як це природна частина застосування нових ідей та інновацій. Для нас недостатньо досягнення цілей сьогоднішнього дня, ми спрямовані на майбутні досягнення. Ми постійно працюємо в напрямку надання кращих послуг і продуктів, і не встановлені ліміти на наш потенціал розвитку.

Контакти
 • Телефон:
  +380939864678
  +380986866224
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Запоріжжя, Запорізька область, Україна
 • Email:
  rkvgroup@ukr.net