Кошик
526 відгуків
ООО VaultTec

Вертикальний вітрогенератор Бриз мк3

Під замовлення, 10 днів

24 000 грн.

Купити
 • +380 показати номер +380939864678
 • +380986866224
 • +380939864678
  +380986866224
  Менеджер
  УкраїнаЗапорізька областьЗапоріжжя
 • Умови повернення та обміну

  Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

  Терміни повернення

  Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

  Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

  Я можу обміняти або повернути товар? Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Щоб використовувати цю можливість, будь ласка, переконайтеся що: товар, не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п. товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки збережені всі ярлики і заводське маркування Якщо товар не працює, обмін або повернення товару проводиться тільки при наявності висновку сервісного центру, про те, що умови експлуатації не порушені. Усі витрати по пересилці товару оплачує клієнт! Обміну та поверненню не підлягають 1) Товари з розділу CD/DVD . 2) Товар, що має безпосередній контакт із тілом з додатковими мастилами як гель, крем і т. д. В такий розділ входить безпосередньо пульсометры з нагрудними ременями, фетальні доблеры і т. д. При покупці з сайту товару даних категорій, Покупець автоматично погоджується з умовами Купівлі-Продажу. У разі відсутності гарантійного талона його функцію виконує накладна нової пошти. Гарантія набирає чинності з дня коли клієнт забирає товар на відділенні транспортної компанії.

Вітрогенератор вертикальний безшумний — доведено офіційно старт обертання з самого тихого бризу — 0.17-0.5 м/с вітру (в незалежності від номінальної потужності вітрогенератора), виходить на номінальну потужність вже при швидкості вітру від 4 м/с, в залежності від номіналу генератора і висоти крила, на відміну від горизонтальних вітрогенераторів, необхідна швидкість вітру для старту яких починається від 7-8 м/с. Вітрогенератор не залежить від напрямку вітру. Вертикальний вітрогенератор має ККД крила максимально близький до ідеального (36,5%) завдяки сумісному дизайну вітрила, крила фіксуються більш фізіологічно. На співвідношення хорди і ширини лопаті отримані патенти в США. Оригінальна форма ротора в сукупності з оптимальним профілем лопатей дають реальний ККД практично наближається до номіналу при будь-якому напрямку вітру. Вітрогенератор вертикальний безшумний не потребує обслуговування на відміну від горизонтальних генераторів. Т. до синхронний повільний генератор зі щілинним розташуванням рідкоземельних магнітів не використовує у своїй роботі щіток, редукторів, на відміну від горизонтальних вітрогенераторів які необхідно обслуговувати кожні 6 місяців.

Вітрогенератор забезпечений тільки одним підшипником для наполегливої стійкості ветрокрыла з 500 разовим запасом міцності виробництва Японії. Швидкість вітру, яка потрібна для досягнення номінальної потужності вітрогенератора обмежується ТІЛЬКИ висотою крила, щогли і контроллерно-інверторної системою, на відміну від горизонтальних аналогів, де потужність системи обмежується стартовою швидкістю вітру від 7-8 м/с.

Вітрогенератор можна розташовувати в безпосередній близькості до житлових приміщень, або на даху будинків, на відміну від горизонтальних, для яких необхідний захист відстанню з-за підвищеної гучності, вібрації і випромінювання.
Вітрогенератор має достовірну шумове навантаження до 20 ДБ, магнітне випромінювання і вібрація повністю відсутні, не потребує додаткових пристроїв для запуску системи, абсолютно нешкідливий для птахів, бджіл та довкілля, може встановлюватися на шляху міграції перелітних птахів, у заповідниках, на відміну від горизонтальних.

Ветрогенратор заснований на магнітній левітації, мнокополюсность розташування магнітів генераторів дозволяє системі досягати номінальної потужності на малих обертах генератора, всі вертикальні вітрогенератори, виробництва ДП Верано є низькошвидкісними від 120 до максимально 300 об/хв залежно від номінальної потужності, на відміну від горизонтальних аналогів, де швидкість обертання необходимаот 300 -650 об/хв.

Вітрогенератор безшумно і стійко працює в агресивних середовищах ( морське повітря, різкі перепади температури), завдяки повністю непроникній алюмінієвому саркофагу.

Вітрогенератор поставляється з електронною коробку контроллерно-перетворювальною системою, яка дозволяє отримувати всю енергію, вироблену системою, навіть на швидкості вітру, недостатньою для досягнення номінальної потужності.

Вітрогенератор безшумний вертикальний поєднаний з модулем спарених pancake-генераторів отримав значне поліпшення технічних паремаетров - на швидкості вітру до 2 м/с один спарений модуль виробляє до 10А. Вітрогенератор вертикальний вимагає мінімум місця для розміщення. Може встановлюватися на балконної консолі міської квартири.

Вітрогенератор безшумний , вироблений на основі синхронного повільного генератора, що працює на принципі закону Лоренца-Ленца дозволив :

 • здешевити собівартість ( щодо горизонтальних аналогів)
 • знизити старт обертання до 0.17-0.5 м/с і виходити на номінал на 3-4 м/с( в залежності від номіналу генератора)
 • здешевити собівартість 1 кВт енергії,
 • продовжити термін служби вітрогенератора ,
 • зробити вітрогенератор безшумний вертикальний необслуговуваним,
 • отримати безшумність в роботі
 • монтувати вітрогенератор під вікном будь-якої міської квартири (на консолі, як спліт-кондиціонери). Це розширює коло споживачів автономного енергозабезпечення, виробленої вітрогенератором.

Номінальна мошность — 1 кВт
Вага - 55 кг
Розміри — діаметр 1,5 м

 

Характеристики
Основні
Вісь обертання Вертикальна
Інформація для замовлення
 • Ціна: 24 000 грн.
Контакти
 • Телефон:
  +380939864678
  +380986866224
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Запоріжжя, Запорізька область, Україна
 • Email:
  rkvgroup@ukr.net