Кошик
526 відгуків
ООО VaultTec

Оксиметри

Оксиметри використовуються в різних галузях промисловості. Незамінні вони при біологічних обробках питної води, при екологічних вимірах. Оксиметри використовують у лабораторіях, при проведенні експрес-аналізів.Вимірювання концентрації кисню в газах і різних рідинах потрібно в різних галузях: хімічної, фармацевтичної, нафтохімічної, нафтопереробної, харчової та ін Якщо застосовують будь біотехнології, обов'язково потрібно знати кількість розчиненого кисню.

Растворенный кислород не совпадает с кислородом, содержащимся в молекуле воды. Кислород проникает в воду за счет диффузии из окружающего воздуха, при аэрации, и в качестве побочного продукта фотосинтеза. Растворенный кислород измеряется или в миллиграммах на литр (мг/л) или в процентах насыщения. Количество кислорода в литре воды определяется как миллиграммы на литр. Живым организмам в озерах, реках, ручьях и океанах нужен кислород, чтобы выжить. Поэтому с биологической точки зрения уровень кислорода является гораздо более важным показателем качества воды, чем бактерии кишечной группы. Крім того, кисень впливає на величезну кількість інших показників води, не тільки біохімічних, але і органолептичних, таких як запах, прозорість і присмак. Таким чином, кисень, мабуть, один з основних показників якості води.

Адекватне кількість розчиненого кисню потрібно для хорошої якості води. Кисень є необхідним елементом для всіх форм життя. Коли частка розчиненого кисню в об'ємі води нижче 5,0 мг/л, життя організмів, що мешкають у воді, ставиться під загрозу. Рівень кисню, що не перевищує значення 1-2 мг/л, протягом декількох годин може призвести до смерті великої риби.

Растворимось кисню.

Кількість розчиненого кисню у воді може залежати від температури (більше кисню в холодній воді), тиску (більше кисню розчиниться у воді при більшому тиску) і солоності (більше кисню у воді низької солоності). Розпад органічного матеріалу у воді, викликаний або хімічними процесами, або дією мікробів у неочищених стічних водах, або мертвою рослинністю може серйозно знизити концентрацію розчиненого кисню. «Відпрацьована» вода, що скидається у відкриті джерела після охолодження обладнання на виробництвах або електростанціях, підвищує температуру води і знижує вміст кисню.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 5
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +380939864678
  +380986866224
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Запоріжжя, Запорізька область, Украина
 • Email:
  rkvgroup@ukr.net