Кошик
526 відгуків
ООО VaultTec

Ваги

Вагове обладнання – це сукупність пристроїв, що дозволяють визначати масу товару. Вагове обладнання володіє високою точністю зважування завдяки вбудованим електронним датчикам оцінки ваги.

Компанія «МЕД-ПРОМ РЕСУРС» пропонує Вашій увазі такі типи ваг:

- лабораторні;

- ювелірні;

- технічні.

Лабораторні ваги використовуються для статичних вимірювань маси. Їх відносять до приладів високої точності для проведення вимірювань легенів, а також понад легких предметів. Принцип дії ваг заснований на перетворенні ваги вісового предмета в електричний сигнал за допомогою спеціального датчика, який вбудований всередину приладу. Лабораторні ваги застосовуються на підприємствах, в наукових лабораторіях, а також на підприємствах, що займаються різноманітною промисловістю.

Для того, що б правильно визначитися з маркою ваг, Вам необхідно вивчити основні параметри вагового обладнання:

Найбільша границя зважування ― це верхня межа межі зважування, яка визначає найбільшу масу, що вимірюється при одноразовому зважуванні.

Найменша границя зважування ― це нижня межа межі зважування, визначається мінімальним вантажем, при одноразовому зважуванні якого відносна похибка зважування не повинна перевищувати допустимого значення.

Прилади, що знаходяться в розділі "Ваги" є високотехнологічними, калибруемыми, точними контрольно-вимірювальними приладами. Згідно Зі Ст. № 9 від 12.05.1991 "Закону про захист прав споживачів" товари належної якості підлягають поверненню протягом 14 календарних днів, з виплатою вартості устаткування за вирахуванням 10% (праця інженера сервісного центру з повірки, калібрування і налаштування приладу після Вашої експлуатації) і вирахуванням вартості витратних матеріалів (буферні розчини, голки, елементи живлення).

Купуючи обладнання з розділу "Ваги" Ви погоджуєтесь з даними умовами.

Товар має надійти у сервісний центр у належному товарному вигляді, в цілій упаковці, при наявності стікерів, наклейок, пакетів, затискачів, фіксаторів, інструкції, товарного чека, гарантійного талона та інших елементів заводської комплектації.

Термін діагностики в сервісному центрі від 3 до 14 робочих днів.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4
Виробник
 • 23
 • 2
 • 1
 • 1
Контакти
 • Телефон:
  +380939864678
  +380986866224
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Запоріжжя, Запорізька область, Украина
 • Email:
  rkvgroup@ukr.net