541 відгук
VaultTec
+380 (93) 986-46-78
+380 (98) 686-62-24

Електроопалення заміського будинку. Індукційні котли

Електроопалення заміського будинку. Індукційні котли
Електроопалення заміського будинку
Зміст:
1 Обладнання для систем електричного опалення
1.1 Класи
1.2 Системи автоматики
2 Монтаж
2.1 Особливості монтажу безпечного електроопалення в дерев'яних будинках.
3. Висновок.
Проектні рішення пропонують електроопалення заміського будинку як самого простого підключення до загальної електричної мережі та експлуатації опалювальних приладів. Крім того, технічне розмаїття опалювального обладнання надає можливість вибору найбільш економічного варіанту в конкретних умовах.
Електроопалювальні системи для будинку можуть бути:
-основні;
-додаткові;
-резервні.
Останні підтримують необхідну температуру в окремих частинах приміщення, запобігаючи замерзання труб або рослин в зимовому саду в холодну пору року, припиняючи роботу при активізації основного опалення. Електроопалення будинку розраховується за схемою, по прийнятих архітектурно-планувальних рішень проекту та технічним параметрам обладнання, а також вимогам до підтримання у приміщеннях комфортних умов перебування. Переважно в схему опалення входять:
-електричні котли;
-електричні конвектори;
-електричні інфрачервоні обігрівачі.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Електроопалювальні котли для дому одні з найбільш екологічних.
-Не створюють продуктів перегорання;
-Не вимагають додаткового пристрою вентиляційних каналів і димоходів;
-Їх розміщення дозволено в місцях загального користування як найбільш безпечних в експлуатації;
-Низький рівень шуму при включеному режимі також один з позитивних моментів комфортного електричного котла опалення;
-ККД сучасних електричних котлів не знижується за 93%.
-Електричні котли прості в монтажі і невибагливі в обслуговуванні, найчастіше оснащені додатковим запобіжником, що спрацьовує при зниженні напруги в мережі. Оснащені світловими індикаторами, що дозволяють контролювати режими роботи котла.
-Є також плавне регулювання температури і двоступенева захист від перегріву Тенів. Самі Тени виготовлені з нержавіючої сталі з максимальним опором ізолюючого матеріалу.
-Завдяки використанню спеціальних програматорів електрокотли для опалення приватного будинку знаходяться в самих економних режимах витрати електроенергії і вже не є найдорожчими з усіх видів котлів.
КЛАСИ
Котли знаходиться в різних економічних класах, в яких враховується також і технічні можливості обладнання:
-стандарт-економ;
-стандарт;
-комфорт;
-професіонал;
-люкс;
-модуль GSM-Сlimate.
Самий простий і економний котел класу стандарт-економ забезпечує повну безпеку і автоматизацію роботи, забезпечення комфортних умов в приміщенні. Більш високі класи забезпечують підключення додаткового обладнання, регулювання температур в різних режимах, повний клімат-контроль у приміщенні з допомогою спеціально підключених пристроїв. Відповідно наданих послуг зростає і ціна котла. Економічним варіантом електричних котлів є індукційні котли.
Использование индукционных котлов снижает расходы по отоплению на 30%, при этом стоимость котла остается на уровне обычного котла с ТЕНом. Индукционный котел Индукционные котлы имеют высокую безопасность эксплуатации, так как нагревательный элемент работает за счет создания магнитного поля, не соприкасаясь напрямую с током.
СИСТЕМЫ АВТОМАТИКИ
Для достижения экономичной системы отопления, важно правильно построить саму схему, и затем обеспечить контроль ее работы средствами современной автоматики. Системы автоматики применяются:
-механические;
-электронные.
Механічні системи автоматики зараз в основному застосовуються у допоміжних і складських господарствах, так як вони малоэкономичны і створюють шум при роботі. Порівняльна схема витрат на використання Тенів і індукційного котла Електронні системи автоматики набагато точніше в управлінні і практично безшумні. Якщо встановити датчик на регулювання подачі тепла на підставі заданої температури в приміщенні, економічність використання цифрової автоматики підвищується на 15% завдяки раціональному витраті енергії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner